Stadyum Isıtma, İklim Sistemleri ve Spor Salonu Isıtma

İster stadyum ısıtması ister spor tesisleri için iklimlendirme sistemleri olsun, klima ve spor salonu ısıtması için her zaman doğru çözüme sahibiz.

Schwank spor salonları ısıtıcıları ile enerji maliyetlerinde tasarruf edilebilir. Çünkü kulanılan infrared ısıtıcılar, spor salonlarında o anda kullanılan alanları tamamen ısıtır. Sıcak yaz günlerinde sproculara gaz yakıtlı ısı pompaları ve soğutucular gibi schwank iklimlendirme sistemleriyle daha fazla konfor sağlanabilir.

Kapalı alan tenis kortları ısıtma

İnfrared ile spor salonu ısıtmanın avantajları

Schwank ısıtma sistemleri özellikle kapalı teis kortlarında popilerdir. Bunların başlıca sebepleri:

  • Hızlı ısınma süreleri ve maliyet tasarrufu: Ürünlerin çalışmaya başlamasından kısa bir süre sonra tenisçiler ısıyı hissedebilirler. Tenis salonlarındaki ısıtma bu hızlı operasyon hazırlığı sayesinde uzun ısıtma aşamalarını ortadan kaldırır. Buda enerji maliyetlerini en aza indirir.
  • Tüm paket: Schwank spor salonu ısıtıcıları için kullanışlı aksesuarlar sunar. Top koruması, para makinası vb. gibi

Stadyum ısıtma

Real Madrid ve Chelsea FC kışın Schwank Schwank’a güveniyor

Schwank’ın çok sayıda Dünyaca ünlü futbol takımının stadyumlarını ısıttığını biliyormuydunuz? Aralarında Chelsea, Real Madrid, Fenerbahçe ve Sparta Prag.

Soğuk aylarda taraftarlar için maç izlemek tam bir üşüme hali oluşturur. Schwank’ın seramik plakalı ısıtıcıları hissedilebilir sıcaklığı 10 K arttırır. Elektrikli radyant ısıtıcıları aksine doğalgazlı infrared ısıtıcılar uzak mesafelerden ısıtabilir. (Real Madrid’de 55 m).

Schwank tarafından gerçekleştirilen stadyum ısıtma sistemleri

Bröşürü görüntüleyin

Örnek olaylar

Spor tesisleri için için çok tecrübeli ısıtma ve iklimlendirme sistemleri

Tüm örnek olayları inceleyin

Spor salonları ve stadyumlarda tamamlanan kurulum resimleri

Schwank salon ısıtıcıları kullanılırken

Our Awards

What we're proud of