Uygulamalar

Sanayi, ticari, lojistik, spor salonları ve atölyeler için salon ısıtma ve iklimlendirme sistemleri

Salon ısıtma ve iklimlendirme Sistemleri – Schwank servis portföyleri neredeyse her durum için doğru çözümü sunar: İster bir stadyumda 55 m yükseklikten ısıtma, hatta 30.000 m²’nin üzerindeki lojistik alanlarda yada sıcaklık tölaransı 1,5 K’ye kadar düşük hassas üretimi ortamlarda ısı dağıtımı sağlar. Yeykinliğimiz, özellikle verimlilik, dayanıklılık ve konforumuz hakkında güven verir.

Schwank diğeri arasında güveniliyor…

● Sanayi kuruluşlardan: BMW, Liebherr ve Bosch

● Lojistik sektöründen: Amazon, DHL, UPS ve Aldi

● Spor sektöründen: Real Madrid, Chelsea ve Fenerbahçe

● Atölye hangarlardan: Porsche, Mercedes, Air New Zeealand, United Airlines ve Air Canada

Schwank çözümleri

Salon ısıtma ve iklimlendirme Sistemleri için tüm uygulamalarımız

Sanayi ve ticaret

Salonlarda ısıtma ve iklimlendirme, nerede ihtiyaç duyuluyor ise

100.000 den fazla orta ölçekteki iş yerlerinden büyük şirketlere kadar müşterilerimiz Schwank çözümlerine güvenmektedir. Bu şirketler arasında Simens ve Man gibi büyük firmaların yanı sıra orta ve küçük ölçekteki firmalar yer almaktadır.

Daha fazlası için

Lojistik

Güvenilir pazar lideri

Uzmanlığımız teknik yeniliklere ve uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır. Lojistik sektöründe, lojistik ısıtıcılarımız ve iklimlendirme sistemlerimiz güvenilirlik, düşük yatırım maliyetleri ve düşük işletme maliyetleri açısından öne çıkmaktadır. Müşterilerimiz arasında örneğin Volkswagen Group, DHL, FedEx , UPS, Bayer ve birçok tanınmış şirket bulunmaktadır.

Daha fazlası için

Atölyeler ve Showroomlar

Verimlilik ve mükemmel konfor

Atölyeler için en büyük zorluk, sık sık açılan kapılar nedeniyle ısı kaybıdır. Bu nedenle, salon ısıtması özellikle verimli olmalı ve aynı zamanda çalışanlar için büyük konfor sağlamalıdır. Schwank sistemleri bunu mümkün kılar.

Daha fazlası için

Spor Salonları ve Stadyumlar

Düşük işletme maliyetleri ile birinci sınıf konfor

Spor salonları için – ister tenis ister çok amaçlı spor salonu ya da kapalı halı sahalarda konfor önemli bir rol oynar. Hızlı ısınma süreleri ve bölgesel ısıtma esnekliğini çok düşük işletme maliyetler Schwank’ı bir adım öne geçirir.

Futbol stadyumları, tribünlerde sıcaklık ihtiyacı soğuk havalarda ortaya çıkar. Chelsea FC ve Real Madrid taraftarları, Schwank sistemlerinin yıllardır sağladığı konforu takdir etmektedir.

Daha fazlası için

Avlu ve açık alanlar

Bir düğmeye dokunarak yazı hissedin

Gaz yakıtlı teras ısıtıcıları kafe ve restoranların teras alanlarının tüm yıl boyunca kapasitesini kullanması için idealdir. Konforlu ısı, özellikle yüksek verimlilik ve duvara ve tavana kolay monajı sayesinde müşterilerinden extra puan toplar.

Daha fazlası için

Our Awards

What we're proud of