Schwank’tan Garanti Sözü

Isıtma ve iklimlendirme sisteminizde 15 yıl garanti. Teklifinizi şimdi güvenceye alın!

Tam hizmet paketi Premium GaraPlus ile en yüksek önceliğe sahip olunur. Sisteminizi düzenli olarak servis görmesini ve çalışmasının garantisini sağlıyoruz. Ayrıca garantinizi 15 yıla kadar uzatabiliyoruz.

Contact Person

Schwank TR

OPTİMUM ISITMA ÇÖZÜMLERİ A.Ş.

Zümrütevler
Refahlik Sokağı No:5/a
34865 Ecoflam
Brülörleri/Maltepe/İstanbul

+90-216-370 15 58

info@optimumisitma.com

Garanti vaatlerimiz

Schwank salon ısıtıcıları için 15 yıl garanti öneriyor.

İşlemnin sağlanması

Düzenli bakım ısıtıcıların enerji tasarrufu sağlanmasına ve güvenli kullanımını sağlar. Bu kışın beklenmedik arızaların yaşanmasını engeller ve hasarlardan ortaya çıkabilecek maliyetleri düşürecektir.

Uzalılabilir garanti

PREMIUM GARA PLUS garantiye karar verdiğinizde, Garanti taleplerinizi uzatıyoruz. Yani artık hiçbirşey için endişelenmeniz gerekmez. Basitçe herşey içinde bakım paketi denilebilir.

İdarı çabalamayı minimizedir

Bakım programlarına ve servis takvimine uymayı ve ayrıca servis teknisyenlerinin zamanında ve güvenilir olmasını taahhüt ediyoruz.

Deneyimlerimizin yararı

Hiç kimse Schwank enerji tasarruflu ısıtma sistemleri konusunda servis teknisyenlerimizden daha eğitimli ve bilgili değildir.

Yasalara uygunluk

Servis hizmetlerimiz son çıkan yasal düzenlemelere ve standartlara uygun olarak yağılmaktadır. Yasal değişiklikler oluşur ise bunlar en hızlı şekilde uygulamaya geçirilecektir.

VIP durumu

PREMIUM GARA PLUS karar verdiğinizde , talepleriniz yüksek önceliğe sahip olacaktır. Bunu taahhüt ediyoruz.

İşletme maliyetlerini azaltma

Hemen hemen tüm arızalar önceden ortaya çıkan semptomlar ile belirlenir. Aşınma ve yıpranmanın erken tespiti pahalı onarımları ve cihazların kapalı kalmamasını sağlar.

Maliyetlerin öngörülebilir olması

Sabit bakım fiyatları sayesinde servis ve bakım için beklenmedik maliyetler bulunmamaktadır. Maliyetler hesaplanabilir ve bütçe planı yapılabilir.

Our Awards

What we're proud of