Isıtma ve İklim Sistemleri Hizmeti

Planlamadan kuruluma ve bakıma kadar – servis teknisyenlerimiz sizin için orada. Şimdi öğrenin!

Daha fazla bilgi

80 yılı aşkın deneyime sahip bir Alman aile şirketi olarak hizmet uzmanlığımıza büyük önem veriyoruz. Kendimizi HVAC sektöründe dünya lideri çözüm sağlayıcıları olarak görüyoruz. Bu, müşterilerimize sistemlerinin başlangıcından itibaren ve tüm yaşam döngüsü boyunca tam olarak yardımcı olmaya kararlı olduğumuz anlamına gelir. Yerinde saha keşfi ısıtma veya soğutma sisteminin yerleşimi ve projelendirilmesinden başlayarak, hizmetlerimiz sistem montajının yanı sıra bakım ve onarım için de devam eder.

Yetkili ve deneyimli ekibimiz ile tüm bu hususlara özen gösteriyoruz. Schwank, müşterilerimize her zaman bireysel gereksinimleri için mümkün olan en iyi çözümü garanti etmek ve yerinde değişiklikleri akılda tutmak amacıyla çalışır. 150.000’den fazla memnun müşteri ve kurulu 2.000.000’dan fazla cihaz kendimiz için konuştuğumuz gerçeklerdir.

Salon ısıtma sistemleri için servislerimize göz atın

Güvenli yetkili servislerimiz

  • Mühendislik hizmetleri düzeyinde planlama ve tasarım
  • Elektrik tesisatı , egzoz gazı yönlendirme
  • Her proje için ayrıntılı sistem belgeleri
  • Tüm cihazlar için kapsamlı montaj ve kullanım kılavuzlar
  • Garantili yedek parça bulunabilirliği

Schwank hizmetlerimiz

Planlama, kurulum ve bakım ve salon ısıtma sistemleri

Schwank tan planlama ve mühendislik hizmeti

Başından itibaren salon ısıtma sistemi için hizmet

Dış mekan ısıtma çözümlerimiz birçok restoran, kafe ve pub bahçesinde belirleyici bir özelliktir. Veranda ısıtma çözümleri, konaklama yerlerinde yüksek bir ciro için belirleyicidir ve bir yıl içinde maksimum süre boyunca doluluk oranını arttırır.

Daha fazla bilgi edinin

Schwank tarafından üretim ve kurulum

Salon ısıtması için uzman servis hizmetig

Sisteminizin başarılı proje planlamasından sonra yanınızdayız. Proje planlaması ile hazırlanan inşaat planı, servis personelimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede profesyonel ve sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır. Bunu yaparken, projenizin başarıyla gerçekleştirilmesini ve üretimin kalite gereksinimlerimizi karşılamasını sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Schwank tarafından bakım ve tam servis

Salon ısıtması için servis – her zaman ve her yerde

İç mekan ısıtma alanında başka hiçbir üretici Schwank kadar kapsamlı bir servis ağına sahip değildir. 40’tan fazla servis teknisyeni 24 saat hizmetinizdedir.

Daha fazla bilgi edinin

Our Awards

What we're proud of