Isıtma ve İklim Sistemlerinin Planlanması

Schwank uzmanları, binanızın gereksinimleri için ideal ısıtma ve iklimlendirme sistemini bulacaktır. Hemen randevu alın!

Isıtılacak bina her projenin odak noktasıdır. İster yeni bir inşaat, ister yenileme, ister endüstriyel bir bina veya açık alan olsun – çeşitli gereksinimlerin bolluğu esnek çözümler gerektirir. Mühendislik ekibimiz ısıtma konseptlerinin planlanması ve uygulanmasında onlarca yıllık deneyime sahiptir. Bu deneyimlere dayanarak, karmaşık gereksinimleri olan profillere hitap edebiliyoruz.

Kapsamlı bir yerinde analizden ve uygun ısıtma teknolojilerinin karşılaştırılmasından sonra, bina çalışmaları ve farklı sistemlerin verimliliğini gösteren işletim ve enerji maliyetlerinin bir karşılaştırmasını oluştururuz. Bizim tarafımızdan oluşturulan konseptlerden ısıtma sistemlerinden biri için karar verildikten sonra, istediğiniz kontrol teknolojisi de dahil olmak üzere tüm ısıtma sistemini , mevcut bina yönetim sistemiyle uyumlulu veya sonradan eklenebilir bir şekilde planlıyor, geliştiriyoruz Ayrıca elektrik ve gaz tesislerini devralmaktan ve anahtar teslim sistemi teslim etmekten mutluluk duyuyoruz.

İnşaat danışmanlık hizmetleri

Endüstri için salon ısıtma sistemleri konusunda onlarca yıllık deneyim

Hizmetimiz: Sanayi ve ticaret için her salon ısıtma sistemi ayrı ayrı planlanmaktadır. Planlamanın bir parçası:

Çeşitli ısıtma teknolojilerinin sistem karşılaştırması

Her bina farklıdır ve bireysel uygulama ve planlama gerektirir. Bu nedenle sadece bir ısıtma sistemi değil, seramik plakalı ısıtıcılar, tüp ısıtıcıları veya diğer HVAC ürünlerini içeren farklı varyantlar sunuyoruz. Dikkatli bir analizden sonra sizin için ideal çözümü buluyoruz.

Enerji maliyetleri karşılaştırması

Uygun ısıtma sistemlerinin enerji maliyetlerini hesaplıyor ve sizin adınıza bir karşılaştırma yapıyoruz. Sonuç: Sizin için en iyi fiyat / performans oranı.

Teklif oluşturma

Basit, ayrıntılı ve pazar gereksinimlerine uygun. Tekliflerimiz böyle görünüyor.

Contact Person

Schwank TR

OPTİMUM ISITMA ÇÖZÜMLERİ A.Ş.

Zümrütevler
Refahlik Sokağı No:5/a
34865 Ecoflam
Brülörleri/Maltepe/İstanbul

+90-216-370 15 58

info@optimumisitma.com

Sözleşme ve finansman

Ayrıca sanayi ve ticaret için salon ısıtma finansmanı ile destek

Enerji sektöründeki yatırımlar akıllı finansman gerektirir. Schwank bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Vergi etkilerini ve bireysel durumunuz dışındaki diğer faktörleri de dikkate alan kavramlar geliştiriyoruz. Bu kavramların geliştirilmesi sırasında bireysel durumunuza odaklanıyoruz. Buna karşılık, deneyimimizden ve pazar bilgimizden yararlanabilirsiniz. Finansman hizmetlerimize ek olarak, doğal olarak ısıtma ve soğutma sisteminiz, bina yönetim sistemi gereksinimlerinizin yanı sıra garanti uzatmaları ve servis paketleri ile ilgili tüm sorularınızda size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Isıtma sisteminin satın alınması

Sermaye malları satın almanın en büyük avantajı, satın alınan ürünün sahipliğini edinmenizdir. Ayrıca, satın alınan ürün bilançonuzda amortismana tabi tutularak şirketinizin vergi yükümlülüğü azalır. Öte yandan, bir satın alma şirketinizin likiditesini azaltır. Satın alma işlemi banka tarafından finanse ediliyorsa, ürün genellikle kitaplarınızda kalır. Vergi borcunuz, finansman tahakkuk eden faiz oranına göre oransal olarak azaltılır.

Kiralama kavramları

Plak ısıtıcılar veya tüp ısıtıcılar gibi sermaye malları kiralanırsa, kiraya veren genellikle kiralanan ürünün mülkiyetini korur. Kiralama süresi sonunda kiracı, kiralanan ürünü kalıntı değeri için edinme fırsatı elde eder. Kiralanan ürün varlıklarınızın bir parçası olmadığından, finansal kiralama işleminin bilançonuz üzerinde bir etkisi yoktur. Düzenli ödemelerden sadece likiditeniz etkilenir. Tipik kiralama süresi 5-10 yıldır.

Sözleşme

Leasinge benzer şekilde, yüklenici sermaye ürünlerinin sahibi olmaya devam etmektedir. Yüklenici önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Bu tasarruflar, yeni ve modern sistemlere yapılan yatırımlarla gerçekleştirilir. Yüklenici bu yatırımları aylık enerji tasarrufu ile finanse etmektedir. Sözleşme için, yapılan taksitler diğer modellerinkinden açıkça daha düşüktür. Sözleşme için tipik sözleşme süresi 10 ila 15 yıl arasında değişmektedir.

Planning

 

Our Awards

What we're proud of