Lojistik ve Depo Isıtma Sistemleri – Dünya Piyasasının Lideri

Deponuzu veya lojistik binanızı mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli bir şekilde nasıl soğutacağınızı ve ısıtacağınızı öğrenin.

Schwank, lojistik ısıtma ve iklimlendirme sistemleri teknik yenilikler ve Alman malı kalitesi sayesinde yüksek miktarda enerji ve CO₂ tasarrufu sağlar. Ayrıca ürünlerinin güvenilirliği ve dayanıklılığı sayesinde Schwank’ı sektör lideri yapmaktadır. Müşterilerimiz ve üniversite bilim insanları işbirliğinde yapılan bir çalışma ile lojistik salonları ısıtma için optimize edilmiş konseptimizi doğruladı. Sonuç olarak Schwank sistemleri lojiistik salonlarda düşük yatırım maliyeti ile eşit ısıt dağılımını sağladığını göstermektedir.

Tüm bunlar deneyim gerektirir: Yenilikçi infrared teknolojisinde (borulu ve seramik plakalı radyantlar) pazar lideri olarak, Schwank, 30 milyon m²’den fazla lojistik alanı enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ısıttı. Müşterilerimiz için ekonomik ve ekolojik sebeplerle, enerji tasarrufu ve düşük işletme giderleri belirleyici kriterlerdir.

Örnek olaylar

Lojistik alanlar için çok tecrübeli ısıtma ve iklimlendirme sistemleri

Tüm örnek olayları inceleyin

Lojistik alanlarda tamamlanan kurulum resimleri

Schwank salon ısıtıcıları kullanılırken

Our Awards

What we're proud of